09384084911

تعمیر یخچال فریزر در تهران

تعمیر یخچال فریزر در تهران

تعمیر یخچال فریزر در تهران این روزها نسبت به قبل اهمیت بسیار بیشتری پیدا کرده است. زیرا متاسفانه قیمت لوازم الکترونیکی منزل نسبت به قبل بسیار افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل مردم نمی توانند همانند گذشته در بازه های زمانی کوتاه یخچال خود را تعویض کنند. اما باید گفت که تعمیر یخچال نیز حساسیت های خاص خود را دارد و کسانی که می خواهند این وسیله ضروری منزل خود را به بهترین شکل تعمیر کند و از آن همانند قبل استفاده ببرند، باید در انتخاب تعمیرکار یخچال دقت بیشتری به خرج بدهند. در این مطلب تصمیم داریم در رابطه با خرابی های رایج و قابل تعمیر یخچال فریزر و نکات مهم انتخاب یک تعمیرکار خوب برای دریافت خدمات در این زمینه صحبت کنیم.

چند نکته مهم جهت انتخاب تعمیرکار خوب برای تعمیر یخچال فریزر در تهران

چند نکته مهم جهت انتخاب تعمیرکار خوب برای تعمیر یخچال فریزر در تهران

دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد تعمیر یخچال فریزر قدیمی خود را به خرید یخچال جدید ترجیح می دهند. همانطور که گفتیم قیمت یخچال بسیار بالا است و بسیاری از خانواده ها قدرت خرید یخچال جدید ندارند؛ اما برخی از خانواده ها معتقد هستند که یخچال فریزر قدیمی آنها برند اصیل است و آن را به مدل های مختلف و رنگارنگ موجود در بازار که اصالت مشخصی ندارند، ترجیح می دهند.

به همین دلیل به جای خرید یک یخچال جدید به دنبال یک تعمیرکار خوب جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال می روند. مراکز زیادی هستند که تعمیرات یخچال فریزر در تهران را انجام می دهند اما؛ بسیاری از خانواده ها به خود اجازه نمی دهند که به همه آنها اعتماد کنند. از این رو به دنبال بهترین و قابل اعتماد ترین مرکز برای دریافت خدمات در این رابطه هستند. باید گفت که بهترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر در تهران باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • تعمیر یخچال فریزر در منزل

یخچال فریزر وسیله سنگینی است و جابجایی آن مشکلات خاص خود را دارد. همچنین در بسیاری از موارد بدنه یخچال در حین جابجایی دچار خط و خش می شود. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها به جای حمل و نقل این وسیله گران قیمت خود، از تکنسین های فعال در این حوزه تقاضا می کنند که برای تعمیر یخچال به منزل آنها بروند. بسیاری از مراکز تعمیر یخچال فریزر معتبر و حرفه ای نظیر برند چی برای تکمیل خدمات خود و همچنین برآورده کردن سطح انتظار مشتریان خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل یا محل را نیز ارائه می دهند.

 • پوشش دهی مناطق مختلف شهر تهران

مراکز بزرگ تعمیر یخچال فریزر برای پوشش دهی مناطق مختلف شهر تهران دارای شعبه های متعددی هستند. به همین دلیل می تواند خیلی سریع به درخواست های مشتریان خود پاسخ داده و در اکثر موارد تعمیر یخچال را در یک روز انجام می دهند.

 • امکان تعمیر مدل ها و برندهای مختلف یخچال

یخچال فریزر با برندهای مختلف سامسونگ، ال جی، بوش، پاناسونیک، یخساران، امر سان، مابه، فریجیدر و غیره وجود دارد. همچنین این دسته از لوازم منزل از نظر مدل نیز در انواع بسیار متنوع ساده، یخچال و فریزر، ایستاده، صندوقی، سایدبای ساید و غیره با امکانات و قابلیت های مختلف وجود دارند. بهترین تعمیرکاران یخچال و همچنین یخچال فریزر در همه حالات قادر به ارائه خدمات بوده و محدودیت خاصی برای تعمیر برندها و مدل های مختلف، این نوع وسیله آشپزخانه ندارند. حتی در مواقعی که تعمیر یخچال نیاز به تعویض قطعه دارد، نیز آنها می توانند به راحتی قطعه مورد نظر را از نمایندگی های معتبر تامین کرده و نیاز مشتری خود را برطرف کنند.

 • ارائه خدمات با تضمین و گارانتی معتبر

مجموعه‌هایی  که از کیفیت کار تیم خود اطمینان خاطر دارند به راحتی می توانند خدمات‌شان را تضمین کنند. به همین دلیل در حال حاضر بهترین و معتبرترین تعمیرگاه های یخچال فریزر همه خدمات خود را با تضمین و گارانتی ارائه می دهند.

 • تجربه و تخصص بالا

بهترین مراکز تعمیر یخچال فریز دارای تیم فنی آموزش دیده و باتجربه هستند.

خدمات تعمیر یخچال شامل چه مواردی است؟

خدمات تعمیر یخچال شامل چه مواردی است؟

یخچال فریزر نیز مانند تمامی لوازم الکترونیکی در معرض خرابی های مختلفی قرار دارد. نکته بسیار مهمی که لازم است همه خانواده ها در این رابطه به آن توجه کنند اقدام به موقع جهت رفع مشکل است. زیرا برخی از خرابی های به ظاهر کوچک، اگر زودتر برطرف نشوند، ممکن است این وسیله را در معرض خرابی های بیشتر قرار داده و در نتیجه به قطعات مهم آن نظیر موتور آسیب وارد کنند. به طور کلی خرابی های رایج یخچال و یخچال فریزر  شامل موارد زیر است:

 • تخلیه یا نشت گاز یخچال

یکی از خرابی های رایج یخچال فریزر تخلیه یا نشت گاز آن است. معمولاً این مشکل با علائم و نشانه های مختلفی به همراه است. به عبارت دیگر زمانی که مواد غذایی داخل یخچال به خوبی سرد نشوند و همچنین داخل یخچال یک بوی بد و ناخوشایند بدهد و میزان مصرف انرژی دستگاه بیشتر از حد معمول شود، به احتمال زیاد یخچال فریزر دچار تخلیه و نشت گاز شده است. در چنین مواردی تعمیرکاران از طریق تست دمای کندانسور می توانند متوجه این مشکل شوند.

 • خنک نشدن داخل یخچال

یکی دیگر از شایع ترین مشکلات و خرابی های یخچال فریزر، خنک نشدن فضای داخل آن است. در چنین مواردی مواد غذایی به خوبی سرد نمی شوند و در نتیجه در معرض فساد قرار می گیرند. سرد نشدن داخل یخچال دلایل مختلفی دارد و گاهی اوقات نیز علت اصلی این مشکل، عدم استفاده درست از یخچال و قرار دادن بار بیشتر از ظرفیت مجاز در داخل آن است. تنظیم اشتباه دمای یخچال نیز می تواند یکی از دلایل این مشکل باشد. گاهی اوقات نیز ممکن است مشکل یک دلیل فنی باشد و در چنین شرایطی فقط یک تعمیرکار ماهر و برجسته می تواند مشکل را برطرف کند.

 • نشت آب در قسمت های داخلی و بیرونی یخچال

نشت آب در قسمت های داخلی و بیرونی یخچال نیز به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. اما رایج ترین دلایلی که منجر به بروز این مشکل می شوند، شامل مسدود شدن لوله تخلیه، خرابی لاستیک درب، وجود ایراد در آبسردکن یا یخ ساز و خرابی شیر ورودی هستند. در چنین مواردی برای پیدا کردن عامل اصلی مشکل باید با تعمیرکار ماهر یخچال در تهران تماس گرفت.

 • بی وقفه کار کردن یخچال

در برخی موارد موتور یخچال بی وقفه کار می کند و بر خلاف روال عادی به صورت موقت خاموش نمی شود. معمولا این مشکل بیشتر اوقات از وجود ایراد فنی در سیستم یخچال نشأت می گیرد و حتماً باید توسط تعمیرکار ماهر و کاربلد بررسی شود. اما به طور کلی مهم ترین دلایل بروز این مشکل خرابی برد، خراب شدن ترموستات و تمام شدن شارژ گاز یخچال است. همچنین فرسوده و پاره شدن لاستیک های پیرامون درب نیز می تواند یکی از دلایل بروز این مشکل باشد.

 • داغ شدن زیاد از حد موتور

یکی دیگر از خرابی های شایع یخچال فریزر داغ شدن بیش از حد موتور آن است که به دلیل وجود ایراد در فن کندانسور و قرار گرفتن یخچال در محیط گرم و یا کثیفی کندانسور رخ می دهد.

 • یخ نزدن فریزر

یخ نزدن آب و مواد غذایی در فریزر نیز دلایل مختلفی دارد؛ اما شایع ترین دلایل آن تنظیم نبودن دمای دستگاه، خرابی استارت کندانسور، خرابی موتور و خرابی برد است.

 • انتشار صدای غیر معمول در حین کار

معمولا بیشتر لوازم الکترونیکی در حین کار از خود صدا منتشر می کنند؛ اما انتشار صدای غیر معمول از وسایل الکترونیکی در حین کار بسیار آزاردهنده است. انتشار صدای بلند و غیر معمول از یخچال به دلایل مختلفی نظیر خراب شدن موتور و فن اپراتور، شل شدن پایه کمپرسور، خرابی برد و تراز نبودن یخچال رخ می دهد.

 • برفک زدن

برفک زدن معضل های خاص خود را دارد و یک خرابی دردسر ساز است. اما به طور کلی مهم ترین عوامل بروز این مشکل شامل پوسیدگی لاستیک درب، خرابی ترموستات و قرارگیری دستگاه در شرایط نامناسب است.

 • از کار افتادن فن

زمانی که فن یخچال از کار بیفتد قطعات مهم و اصلی آن نظیر موتور در معرض داغ شدن و مشکلات ثانویه ناشی از این امر قرار می گیرند. به همین دلیل در چنین مواقعی باید خیلی زود با تعمیرکاران یخچال در تهران تماس گرفته و درخواست کمک کرد.

 • روشن نشدن یخچال

روشن نشدن یخچال دلایل مختلفی نظیر وجود ایراد و خرابی در سیم کشی، خرابی کابل و فیوز برق، نقص مدار کمپرسور، خرابی برد و مهار الکترونیکی، خراب شدن کلید مهار دمای سرد و غیره است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست تلفنی تعمیرات